Desztinációs rendezvénysorozat indult

A Magyar Turisztikai Ügynökség a Magyar Turisztikai Szövetséggel együttműködésben elindította desztinációs rendezvénysorozatát, amelynek célja, hogy a Magyar Turisztikai Ügynökség Értékesítésért Felelős Igazgatósága külpiaci B2B-tevékenységéről tájékoztassa szakmai partnereit, áttekintést adjon az értékesítést segítő trendekről, informálja a szakmai érdeklődőket azokról a rendezvényekről, amelyekhez a partnerek csatlakozni tudnak. Az első rendezvényen megismerhettük a Magyar Turisztikai Ügynökség által meghirdetett „Kiemelt partner minősítési rendszer”-t, amelyre a jelentkezéseket 2018. július 6. és 2018. július 23. között lehetett leadni. A rendszer lehetőséget ad a szakmai partnereknek arra, hogy aktív részvételükkel még hatékonyabban szerepeljenek a külföldi rendezvényeken, munkájukról visszacsatolást tudjanak küldeni a Magyar Turisztikai Ügynökség felé, és hasznosítsák a rendszer által adott kedvezményeket. Az első rendezvényt a Larus Rendezvényközpontban tartották 2018. július 23-án. Elsőként dr. Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgatójának köszöntő beszéde, majd Princzinger Péter, a Magyar Turisztikai Szövetség elnökének köszöntője, előadása látható.